آم.زش سئو

توصیه میشود سرفصل های این دوره را با دقت مطالعه فرمائید:

دربارۀ محتوای فصل اول دوره آموزش سئو - چهارراه آنلاین
در گذشته امکان پذیر بود که بدون اینکه محتوای شما از نظر کیفی برای کاربرانِ سایت قابل استفاده باشد با سئو کردن آن، در بالاترین نتایج گوگل ظاهر شود. اما درحال حاضر با ظهور الگوریتم های جدید گوگل مثل الگوریتم فِرِد، یا فلوریدا۲ درصورتیکه کاربران سایت شما از محتوایی که منتشر می کنید رضایت نداشته باشند هرگز سایت شما در گوگل بالا نخواهد آمد و دیده نخواهد شد.

البته کارکرد محتوای هدفمند بیش از رتبه گرفتن در گوگل هست چراکه بدون داشتن یک محتوای هدفمند و حرفه ای، حتی اگر در کلمات کلیدی دلخواهتان در گوگل رتبه هم بگیرید، افزایش فروشی که لایق آن هستید را تجربه نخواهید کرد.

همچنین بازاریابی محتوا به تنهایی میتواند باعث افزایش بازدید سایت شود. چرا که محتوای جذاب ، باعث افزایش بازگشت کاربران یا افرادی میشود که آدرس URL سایت شما را مستقیماً در نوار آدرس مرورگر تایپ میکنند. این بازدید های Direct باعث برند شدن شما در نزد گوگل شده و به شدت در افزایش رتبه سایت موثر هست.

از طرفی چنین اشخاصی جزء کاربران وفادار سایت محسوب میشوند و بشدت در افزایش درآمد سایت موثرند.بنابراین اولین فصل این دوره به آموزش بازاریابی محتوا یا کانـتـنـت مارکتینگ اختصاص داده شده تا بتوانید محتوایی بنویسید که هم در افزایش رتبه سایت در گوگل موثر باشد و هم باعث افزایش فروش برای سایت شما شود.

دربارۀ محتوای فصل دوم دورۀ آموزش سئو:
در فصل دوم درمورد دو موضوع مهم بحث خواهد شد:

چگونه کلمات کلیدیِ مناسبی برای کسب و کار آنلاین خود پیدا کنیم
چگونه با تحلیل و آنالیز رقبای خود از آنها در نـتـایـج گوگل سبقت بگیریم
همچنین در این جلسه به دانشجویان دوره جامع آموزش سئو ، لیستی از صدها سایت با دامین اتوریتی بالا برای شروع لینک بیلدینگ داده خواهد شد و چگونگی لینک بیلدینگ در مهمترین آنها را به شما آموزش خواهیم داد.

علاوه بر این شما یاد می گیرید چگونه خودتان معتبرترین سایت ها را برای لینک بیلدینگ پیدا کنید تا بتوانید هرچقدر دوست داشتید لینک سازی کنید تا به رتبه های نخستِ گوگل برسید. از آنجا که شاید ساخت لینک در این لیست برای بعضی از عزیزان سخت باشد ساخت بک لینک در اکثر این سایتها بصورت ویدیویی آموزش داده خواهد شد.

اهمیت این جلسات بشدت بالاست چراکه روش بالا بردنِ دامین اتوریتی صفحات پروفایلی که برای لینک بیلدینگ می سازید را تا حد دامین اتوریتی سایت لینک دهنده به شما آموزش میدهیم و همچنین ریزه کاری های زیادی را با مثال های عملی به شما توضیح خواهیم داد که رعایت کردن آنها ارزش بک لینک هایتان را بسیار بیشتر میکند: کاری که حتی یک سئوکار حرفه ای برای سایت شما انجام نمی دهد.

اما لینک بیلدینک در فصل دوم فقط مقدمه ای است برای ورود به بحث لینک بیلدینگ حرفه ای در فصل سوم!

دربارۀ محتوای فصل سوم دورۀ آموزش سئو:
در فصل سوم ، لینک بیلدینگ حرفه ای آموزش داده خواهد شد. دراین فصل بسیار فراتر از LinkBuiding آموزش خواهید دید و با تمام تکنیک های حرفه ای لینک سازی آشنا خواهید شد.

یاد می گیرید چگونه لینک بیلدینگ کنید که گوگل تصور کند دیگران به شما لینک داده اند. به این ترتیب علاوه بر اینکه احتمال جریمه شدن یا پناین نام مجاز نمی باشد .ی شدن سایت شما به صفر میرسد باعث میشود لینک های شما در بهبود رتبه سایتتان بسیار بیشتر از گذشته موثر واقع شود.

در ادامۀ این فصل روش های پیدا کردن منابع مختلف برای لینک سازی از طریق ساختنِ انواع کوئری در گوگل آموزش داده میشود. از این طریق شما خودتان میتوانید همواره بهترین منابع لینک بیلدینگ رادر وب پیدا کنید و بی نیاز از خرید لینک شوید.

دربارۀ محتوای فصل چهارم دورۀ آموزش سئو:
در فصل چهارم با راه های میانبر بی خطر و سریع افزایش رتبه سایت در نتایج سرچ گوگل آشنا میشوید. همچنین طریقۀ استفاده از ابزارهای حرفه ای سئو نظیر Google Analytics و GTMetrix برای آنالیز و افزایش سرعت سایت خود را فرا میگیرید. . همچنین یاد میگیرید اکانت 170 دلاری سایت MOZ را مجانی برای خود بسازید.

بعد از اینکه به سئو مسلط شدید و آموزش کامل سئو را پشت سر گذاشتید ، باید بتوانید نحوۀ کارکرد خود را بسنجید تا متوجه شوید هر کاری که انجام میدهید بر روی رتبه سایت شما بر گوگل چه تاثیری میگذارد. برای همین منظور، ابزارهای گوگل آنالیتیکس به شما آموزش داده خواهد شد تا نقاط ضعف و قوت فعالیت های خود را شناسایی کنید و بتوانید رفتار کاربر در سایت خودتان را دنبال کنید. اینکه کاربر از کجا، و با چه دیوایسی وارد چه صفحه ای شده، چه مدت زمانی مانده و در این مدت چه کاری کرده، نهایتا هم از چه صفحه ای از سایت خارج شده.

این دوره بصورت غیرحضوری برگزار میشود. مدت زمان این دوره بیش از ۴۴ ساعت می باشد که فعلاً درحال برگزاری است و هر هفته ۳ جلسه برای شما ارسال میشود (یک روز در میان).

پشتیبانی این دوره به چه صورت است؟
گروه تلگرامی: تمامی شرکت کنندگان این دوره، بلافاصله در یک گروه تلگرامی خصوصی اضافه خواهند شد که میتوانند سئوالات خود را بپرسند. در صورتیکه جواب سئوال، کوتاه باشد همانجا جواب خود را خواهند گرفت. اگر جواب سئوالات شما نیاز به بحث و توضیح بیشتر داشته باشد بصورت مقاله در بخش vip سایت منتشر میشود که شما با ورود به سایت میتوانید به آن دسترسی داشته باشید. جواب سئوالاتی که مهم تر باشند یا بیش از یکبار پرسیده شود بصورت فیلم یا کلیپ آموزشی منتشر شده و با نام «جلسات پرسش و پاسخ» برای تمام شرکت کنندگان در دوره فرستاده خواهد شد. استاد دوره هر شب از ساعت ۱۱ تا ساعت ۱۲ پاسخگوی سئوالات اعضای گروه خواهد بود.

از صفحه معرفی دوره آموزش سئو از سایت چهار راه آنلاین

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *